Çemaş Döküm Sanayi’nin 17 Milyonluk Siparişi

Çemaş Döküm Sanayi’nin 17 Milyonluk Siparişi

Çemaş Döküm Sanayi yeni iş anlaşmaları gerçekleştirdiğini Kamuyu Aydınlatma Platformuna açıkladı.

ABONE OL
15 Nisan 2021 11:35
Çemaş Döküm Sanayi’nin 17 Milyonluk Siparişi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çemaş Döküm Sanayi yeni iş anlaşmaları gerçekleştirdiğini Kamuyu Aydınlatma Platformuna açıkladı.
Cemaş Döküm Sanayi söz konusu iş anlaşmalarının detayına göre Azerbaycan Norm Cement, As Çimento, Aldnoa Mühendislik (Türkmenistan), Nuh Çimento, Arkoz Gaz Beton ve Votorantim Çimento firmalarından hepsi 2021 yılının içinde teslim edilmek üzere toplam 17,1 milyon TL değerinde Çelik Bilya/Silpeps siparişi almıştır. Söz konusu siparişler uzun vadeli sözleşmeli anlaşmamız olan firmaların dışındaki firmalar tarafından verilen ekstra siparişlerdir.


Çemaş AŞ mart’ta toplamda 12 milyonluk sipariş aldı.

Çemaş Hakkında

ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ, merkezi Türkiye olan bir şirkettir. Esas faaliyeti gri dökme demir, sfero dökme demir ve yüksek kromlu çelik döküm üretimidir. Şirketin ürünleri öğütücü ortamları ve dökme parçaları kapsamaktadır. Çelik dökümhanesi 150.000 metrekarelik bir alana inşa edilmiştir, iç mekan alanı 17.000 metrekaredir. ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ ANONİM ŞİRKETİNİN üretim süreçleri eritme, kum hazırlama, kalıplama, kalıp atölyesi, döküm simülasyonu, maça yapımı, ürün hazırlama, kalite kontrol, ısıl işlem ve talaşlı imalat atölyesini kapsamaktadır. Çumra Kraft Torba San. Ve Tic. A.Ş. adında ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir iştiraki ve inşaat ve enerji sektöründe faaliyet gösteren Özışık İnşaat ve Enerji AŞ adında bir bağlı şirketi vardır. Şirket, Işıklar Ambalaj Sanayi ve Ticaret AŞ’nin bir iştirakidir.

ekoayrinti.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir