Cardano’da İki Kritik Seviye! Ada Coin Teknik Analiz (26 Mart)

Cardano’da İki Kritik Seviye! Ada Coin Teknik Analiz (26 Mart)

ABONE OL
26 Mart 2021 17:48
Cardano’da İki Kritik Seviye! Ada Coin Teknik Analiz (26 Mart)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son zamanların popüler kriptolarından olan Ada Coin, Coinbase listelemele haberleriyle birlikte epey sert bir yükseliş göstermişti. Bitcoin’in geri çekilmesiyle birlikte bir miktar Ada‘da da satışlar izledik. Düşük maliyetli Ada Coin‘imiz yoksa ve bu coini değerli bulup, ona yatırım yapmak istiyorsak izlememiz gereken çok kritik seviyeler var.Grafikte gördüğümüz yükselen paralel kanal, 6 Şubat‘tan şuanki zamana kadar riayet ettiğimiz bir kanal. Zaman zaman üzerine çıktık kanalın, zaman zaman da aşağısına düştük. Fakat dikkat ederseniz Ada, mutlaka tekrar paralel kanalın içerisinde fiyatlamayı başarmış. Tüm bu nedenlemeler göz önüne alındığında paralel kanalın içinde tekrar yer edecek mi Ada Coin, yakından takip etmemiz gerekiyor.

Öncelikle grafikteki sarı işaretli yer, paralel kanalın içine girmemiz için gösterilen hedef seviyesi. Nokta atışı olarak 1.26$. Hemen ardından tekrar yeni zirveler görmesi için, diğer bir deyişle de düzeltme bitti tekrar yükseliyoruz dememiz için paralel kanalın orta bandının üzerinde kapatmalar yapmasını beklemeliyiz. Bu seviye de 1.43$ seviyeleri.

Unutmadan, verilen hedefler sadece teknik hedeflerdir. Bir coine yatırım yapmadan önce projelerini ve arkasındaki değeri araştırmanızı öneririm.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.