Cardano (ADA) Kurucusu Dogecoin Yatırımcılarını Uyardı

Cardano (ADA) Kurucusu Dogecoin Yatırımcılarını Uyardı

ABONE OL
17 Nisan 2021 13:53
Cardano (ADA) Kurucusu Dogecoin Yatırımcılarını Uyardı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cardano (ADA) kripto para biriminin kurucusu ve IOHK CEO’su olan Charles Hoskinson Dogecoin yatırımcılarını uyaran çeşitli açıklamalarda bulundu. DOGE’nin son günlerdeki beklenmedik artışına dikkat çeken ünlü isim insanların tuzağa düşmemeleri gerektiğinin altını çiziyor. Ayrıca ünlü kripto para biriminin sadece şaka amaçlı çıkartıldığını da tekrardan hatırlattı:


“DOGE her zaman sektörümüz içinde bir tür şaka, eğlenceli ve alaycı bir kripto para birimi ve hafif yürekli bir şey olmuştur”

“Dogecoin (DOGE) Fiyat Artışı Sürdürülemez”

Dogecoin’in inanılmaz fiyat artışına dikkat çeken Hoskinson bu artışın sürdürülemez olduğunu belirtiyor. Ayrıca akıllı balinaların piyasa manipülasyonu” açıklamasıyla da Elon Musk ve benzeri isimlerin insanları kendi çıkarları için yönlendirdiğini düşünmekte. Kısacası Dogecoin’i “patlamaya hazır ve oldukça tehlikeli bir balon” olarak nitelendiren isme göre insanlar bu çılgınlıktan bir an önce vazgeçmeli. Özellikle de gözünü hırs bürümüş kişilerin karlarını elde ettikten sonra bir an önce kendilerini bu altcoinden korumaları gerektiğini düşünüyor.

Cardano (ADA) kurucusu Hoskinson yaptığı konuşmalarda Dogecoin’in yasalar karşısında hesap veremez olarak da niteledi. Kendisine göre Cardano (ADA) gibi karşınızda bir muhatap ve ekip bulabileceğiniz kripto paralara yönelmeniz en sağlıklısı olacaktır.Dogecoin (DOGE) Yükselmeye Devam Edecek mi?


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir