Cardano (ADA) İçin Yeni Ralli Bekleniyor | Hedef 8 Dolar!

Cardano (ADA) İçin Yeni Ralli Bekleniyor | Hedef 8 Dolar!

ABONE OL
8 Nisan 2021 15:00
Cardano (ADA) İçin Yeni Ralli Bekleniyor | Hedef 8 Dolar!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ünlü kripto para yatırımcısı Ben Armstrong tarafından paylaşılan yeni bir analize göre Cardano (ADA) için yeni bir ralli bekleniyor. Bu paylaşımdaki en dikkat çekici nokta ise hedefin tam 8 dolar olarak açıklanması oldu. Küçük ve orta ölçekli yatırımcıların da büyük ilgi gösterdiği bu analize göre Cardano için yeni bir artış sezonu içerisine girebiliriz.


Cardano (ADA) Son 1 Ay Tablo

Yıl Sonuna Kadar Hedef 8 Dolar!

Daha öncesinde yaptığı birçok başarılı analizle adını duyuran Ben Armstrong paylaştığı gönderide 31 Ekim tarihine kadar Cardano (ADA) için 8 dolar tahmininde bulundu.

Altcoi̇n döngüsünün sonunda, sanırım cadılar bayramı civarında olacak. Cardano‘nun 8 dolara ulaştığını görebiliyorum. birçok insanın 10 dolara ulaşmasını istediğini görebiliyorum. ve sanırım 8 i̇le 9 dolar arasında olacak. insanlar kâr etmeye başlayacak ve bu bir şekilde son olacak.Haberin hazırlandığı tarih itibariyle 1.19 dolardan işlem görmekte olan Cardano uzun bir süredir yatay eğilim izliyor. Yaptığı açıklamaya ek olarak popüler altcoin birimine kurumsal yatırımcıların da talip olmaya başladığını belirten Armstron’a göre sabırlı olunması gerekmekte. Bunun sonucunda da yatırımcıların güzel bir kazanç elde edebileceği düşünülüyor.

Eko Ayrıntı

Eko Ayrıntı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.