Çan2 Termik Santralinin Halka Arzı Gerçekleşiyor

Çan2 Termik Santralinin Halka Arzı Gerçekleşiyor

340 MW kurulu güce sahip Çan2 Termik Santrali geçtiğimiz hafta yapılmış olan açıklamaya göre halka arz ediliyor.

ABONE OL
20 Nisan 2021 10:07
Çan2 Termik Santralinin Halka Arzı Gerçekleşiyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

340 MW kurulu güce sahip Çan2 Termik Santrali geçtiğimiz hafta yapılmış olan açıklamaya göre halka arz ediliyor.


Sermaye Piyasası Kurulu ( SPK ) tarafından halka arzı onaylanan Çan2 Termik Santrali, Odaş Enerji tarafından yapılan açıklamaya göre 21-22 Nisan tarihlerinde talep toplamaya başlıyor. Yatırımcılar ise halka arz kararının ardından Çan2 Termik Santrali hisse senedi fiyatı ve borsa kodu nedir sorularının yanıtlarını arıyor.

Var olan sermayesinin yaklaşık beşte birini halka açan Çan2 Termik Santrali, yerli kaynakların kullanımı ve ülke ekonomisine katılması için büyük bir önem arz ediyor. Santral, 1 Ağustos 2018 gününde açılmış ve 340 MW’lık bir kurulu güce sahip. Ayrıca bu santral 533 binden fazla eve elektrik sağlıyor.

Çan2 Termik Santrali tüm bu özelliklerinin yanı sıra, son teknoloji baca filtreleri; çevre izin ve lisansları ile de yatırımcıların gözlerini kamaştırmaya devam ediyor. Ayrıca termik santral tüm yatırımlarını tamamlamış, uzun vadelik planlarının hazır olması ile de öne çıkıyor.Çan2 Termik Santrali hisse senedi fiyatı ise 3,90TL gibi düşük bir fiyattan borsada işleme tabi tutulacak. Uygun hisse senedi fiyatıyla da Çan2 Termik Santrali ufak ve büyük her türlü yatırımcıya hisse senedi alma olanağı sunuyor diyebiliriz.

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir