Buderus Star Club Mayıs Ayı için 3 Kat Puan Kampanyası Yapacak

Buderus Star Club Mayıs Ayı için 3 Kat Puan Kampanyası Yapacak

Buderus Star Club, Mayıs ayı için 3 kat puan kampanyası gerçekleştiriyor.

ABONE OL
27 Nisan 2021 14:19
Buderus Star Club Mayıs Ayı için 3 Kat Puan Kampanyası Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Buderus Star Club, Mayıs ayı için 3 kat puan kampanyası gerçekleştiriyor.


Buderus Star Club, 1-31 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek kat puan kampanyası ile iş ortaklarına kazandırmaya devam ediyor. Tüm Türkiye’de devreye alımı gerçekleştirilecek Logamax plus GB122i, Logamax plus GB022i ve Logamax plus GB062 model kombilerde geçerli olacak kampanyayla Buderus Star Club üyeleri 3 kat puan kazanma fırsatına sahip. Kampanya ile Buderus Star Club hem üyelerinin uzmanlıklarını geliştirmelerine katkı sağlıyor hem de kolayca toplanan puanlarla üyelerine türlü türlü hediyeler sunuyor. Üyeler topladıkları puanlar karşılığında zengin hediye kataloğundan istediklerini seçme haklarına sahip.

Buderus’un uzmanlar için hazırladığı ayrıcalıklı bir dünya: Buderus Star Club

Buderus Star Club, sektördeki uzmanlara satış ve montaj yaptıkça star puan elde ettiren, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimler, teşvik seyahatleri ve iş geliştirmeye yönelik pek çok olanak sunan bir program. Buderus yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistemle sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması bekleniliyor. Buderus Star Club üyelere birçok avantaj ve ayrıcalık sağlamanın yanında, profesyonelliklerini geliştiren ve destekleyen bir konsept sunuyor.ekoayrinti.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir