Bu İki Altcoin Uçuşa Geçmeye Hazırlanıyor Olabilir!

Bu İki Altcoin Uçuşa Geçmeye Hazırlanıyor Olabilir!

ABONE OL
5 Nisan 2021 16:29
Bu İki Altcoin Uçuşa Geçmeye Hazırlanıyor Olabilir!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son zamanlarda yaptığı tahminlerle birlikte başarılı işlere imza atan Smart Contracter’e göre bu iki altcoin uçuşa geçmeye hazırlanıyor olabilir. Açıkladığı mega hacimli bir DeFi altcoin projesi için %300 oranında bir ralli hazırlığı olduğunu belirten isim yatırımcıların dikkatli olması gerektiğinin altını çizdi.


Compound (COMP) 3 Kat Artış Yapabilir

Twitter üzerindeki 100 bini aşkın takipçisine Compound (COMP) için 3 kat artış yapabilir açıklamasında bulunan Contracter tarafından yapılan paylaşım şu şekilde oldu:

COMP/BTC bence büyük bir dip yaptı. Buradan BTC’ye karşı %165’lik bir hareket göreceğimizi tahmin ediyorum. BTC yükselmeye devam ederse COMP/USD değerinde 3x gibi olabilir. DeFi sezonu geri döndü bebeğim.

COMP BTC PiyasalarÜnlü milyarder Mark Cuban tarafından da övgüyle bahsedilen Compound uzun bir süredir isteneni veremiyordu. Ancak yapılan tahminlere göre bu altconi birimi çok kısa sürede yatırımcısına iyi miktarlarda kazanç sunabilir.

Uzun Vadede Etherum Yükselişte!

Compound ile birlikte birçok DeFi projesinde yükseliş öngören analist uzun vadede Etherum (ETH) için de bir atılım olabileceğini kaydetti:

ETH/BTC canavarı her hafta 0,618’de oluşuyor ve aynı zamanda 50 haftalık hareketli bir ortalamada sıçrama yapıyor. Hala oyunda büyük bir ters IHS modeli ve üç yıllık bir taban var. Gözlerimin içine bakın ve bana ETH’nin 2021 için en iyi yatırımlardan biri olmadığını söyleyin.

 


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir