Bu Altcoin’lerin 50 Kat Değerlenmesi Bekleniyor!

Bu Altcoin’lerin 50 Kat Değerlenmesi Bekleniyor!

ABONE OL
7 Nisan 2021 23:31
Bu Altcoin’lerin 50 Kat Değerlenmesi Bekleniyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sosyal medyada oldukça popüler olan  Lark Davis tarafından yapılan analizler sonucunda bu altcoinlerin tam 50 kat değerlenmesi bekleniyor. Bitcoin’deki düşüşe dikkat çeken analist piyasa hakimiyetinin %52 seviyelerine yaklaşması durumunda özellikle düşük hacimli coinlerde 50 kata varan artış yaşanabileceğini belirtti. Oldukça iddialı tahminlerde bulunan Davis’e göre yaşanan bu düşüş altcoin yatırımcıları için kaçmayacak bir fırsat durumunda. Bu yüzden de düşüşe uğramış küçük hacimli altcoinlerin yatırımcılarına iyi kazançlar sunabileceğini savunuyor:


 

Bi̇tcoi̇n haki̇mi̇yeti̇ni̇ bu kadar düşerse, ethereum 3.000 dolara gi̇decek ve büyük kri̇pto para bi̇ri̇mleri̇ni̇n çoğu 2-5x kazanç sağlayacak ve orta büyüklükteki̇ kri̇pto para bi̇ri̇mleri̇ni̇n çoğu 10-20x kazanç sağlayacak. Tüm küçük ölçekli̇ altcoi̇n projeleri̇ i̇şe yarayacak ve 50x, 100x kazanç sağlayacaklar. Temelde hepsi̇ bunu yapacak. Bu önümüzdeki̇ haftalarda i̇zlenecek çok çok önemli̇ bi̇r gösterge. Bi̇tcoi̇n haki̇mi̇yeti̇, altcoi̇n’lere yöneli̇k duyarlılık açısından oldukça sağlam bi̇r pi̇yasa göstergesi̇di̇r.

Bu sözlerine ek olarak Etherum’da yaşanan performans artışına da dikkat çeken Davis, artışın altcoin rallisinde büyük bir katkı sağlayacağını savunuyor. Kısacası önümüzdeki günlerde özellikle de küçük hacimli altcoin projelerini takibinize almanızda yarar olacaktır diyebiliriz.

Eko Ayrıntı

Eko Ayrıntı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.