BtcTurk Maker (MKR) Ve ANKR İçin Desteğini Duyurdu

BtcTurk Maker (MKR) Ve ANKR İçin Desteğini Duyurdu

ABONE OL
9 Nisan 2021 16:25
BtcTurk Maker (MKR) Ve ANKR İçin Desteğini Duyurdu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ülkemizde yüzbinlerce kripto para yatırımcısına hizmet sunmakta olan BtcTurk üzerinde Maker (MKR) ve Ankr (ANKR) için desteğin başlayacağı duyuruldu. Profesyonel kripto para yatırımcıları için geliştirilen BtcTurk Pro üzerinde listelenen iki altcoin kısa bir süre sonra kullanıcıların erişimine sunulacak.


Türk Lirası İle İşlemler Çoktan Başladı

Yerli borsadan gelen açıklamaya göre Maker ve Ankr için  Nisan 15:00’dan itibaren Türk Lirası ile işlemler yapılabilecek. Ancak bu iki altcoin birimini USDT veya BTC ile almak isterseniz 12 Nisan Pazartesi gününü beklemeniz geliyor. Pazartesi günü yine saat 15:00’dan sonra BtcTurk pro üzerinden Maker (MKR) ve Ankr (ANKR) işlem çiftlerini tam performansla kullanabilmemiz beklenmekte.

Türkiye’de yer alan en büyük kripto para borsalarından birisi konumunda olan BtcTurk kripto paralar için devam eden yasal çalışmaları da tam olarak desteklediğini açıklamıştı. Hatta BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, “bakanlığın yaptığı açıklamayı olumlu bulduklarını” belirtmiş, “yapılan çalışmaları takdirle karşılıyor ve destekliyoruz” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. Yapılan bu geliştirmeler ve listelemeler ile birlikte borsanın hem yasal kurallara uygun, hem de en geniş coin yelpazesine sahip borsa olma hedefi olduğunu da belirtmek gerek.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir