BOTAŞ’a Uluslararası İş Güvenliği Ödülü

BOTAŞ’a Uluslararası İş Güvenliği Ödülü

Bu yıl uluslar arası iş güvenliği alanında en prestijli ödüllerden biri olan Brisish Safety Council' in verdiği Uluslararası İş Güvenliği ödülüne BOTAŞ layık görüldü.

ABONE OL
5 Nisan 2021 13:46
BOTAŞ’a Uluslararası İş Güvenliği Ödülü
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bu yıl uluslar arası iş güvenliği alanında en prestijli ödüllerden biri olan Brisish Safety Council’ in verdiği Uluslararası İş Güvenliği ödülüne BOTAŞ layık görüldü.


BOTAŞ’tan yapılan açıklamaya göre, British Safety Council tarafından verilen 63’üncü Uluslararası İş Güvenliği Ödülleri sahiplerini buldu.

Şirket, 37 ülkeden 500’den fazla kurum ve kuruluş arasından Uluslararası İş Güvenliği Ödülü’nü kazanarak bu alanda 2020’de elde ettiği başarısını bir üst kategoriye taşıdı.

BOTAŞ, geçen yıl düzenlenen Yeşil Dünya Ödülleri’nde 6 Yeşil Dünya, 4 Yeşil Elma Ödülü, Uluslararası İş Güvenliği Ödülü ve BIG Sürdürülebilirlik Liderlik Ödülü olmak üzere 12 ödül almıştı.British Safety Council tarafından her yıl düzenlenen Uluslararası İş Güvenliği Ödülleri, farklı ülkelerden, farklı sektörlerden kurum ve kuruluşların iş sağlığı ve güvenliği konusundaki başarılarını dünya genelinde duyuruyor. Kurumlara, sağlık ve güvenlik alanında fark yarattıkları çalışmaları, yönetim şekillerini ve uygulamalarını sunarak doğru yolda olduklarını kanıtlamaları için fırsat tanıyan yarışmaya, dünya çapında her sektörden, her ölçekte kurum ve kuruluş katılıyor.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.