Borsada Yabancıların En Çok Aldıkları Hisse Senetleri

Borsada Yabancıların En Çok Aldıkları Hisse Senetleri

Borsa İstanbul'da yabancılar birçok şirkete ve hisseye ilgi gösterirken, yerli yatırımcılar da fikir edinmek için; yabancılar tarafından en çok tercih edilen hisse senetlerini merak ediyor.

ABONE OL
20 Nisan 2021 12:43
Borsada Yabancıların En Çok Aldıkları Hisse Senetleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Borsa İstanbul’da yabancılar birçok şirkete ve hisseye ilgi gösterirken, yerli yatırımcılar da fikir edinmek için; yabancılar tarafından en çok tercih edilen hisse senetlerini merak ediyor.


Borsada Yabancı Payları En Çok Artan Hisseler

Borsa İstanbul’da gün ortasına yaklaşırken en çok yabancı payı artan hisse senetleri şu şekilde

borsa

Yabancı Oranı En Çok Azalan Hisseler

Borsa İstanbul verilerinde en çok takip edilen konulardan biri de şirketlerde bulunan yabancı yatırımcı oranıdır. 21 Nisan 2021 tarihi ile en çok düşüş yaşayan hisse senetleri aşağıda verilmiştir.borsa

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir