Bodrum Ticaret Odası ile Sepaş Enerji Arasında Yeni İş Birliği Gerçekleştirildi

Bodrum Ticaret Odası ile Sepaş Enerji Arasında Yeni İş Birliği Gerçekleştirildi

ABONE OL
7 Haziran 2021 12:33
Bodrum Ticaret Odası ile Sepaş Enerji Arasında Yeni İş Birliği Gerçekleştirildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sepaş Enerji Türkiye’nin farklı noktalarında odalar ve derneklerle çeşitli iş birlikleri geliştirmeye devam ediyor. Bu süreçte yeni yapılan bir çalışma sonrasında Bodrum Ticaret Odası ile indirimli elektrik anlaşması konusunda yeni bir çalışma yaptığı belirlendi.


Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye’de 4 milyon kişiye elektrik hizmeti sunan Sepaş Enerji, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) zorlu ekonomik koşullarında işletmecilere indirim desteği sunmaya devam ediyor.

Bodrum Ticaret Odası ile imzalanan protokol kapsamında oda üyeleri tüketim profillerine göre yüzde 15’e varan indirim ve 12 ay sabit birim fiyattan faydalanabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Sepaş Enerji Orta Ölçekli Müşteriler Bölge Müdürü Barış Mekik, salgın döneminde üreticilere ve işletmecilere elektrikte indirimle destek sunduklarını vurgulayarak, “Türkiye’nin farklı noktalarından çok sayıda esnaf ve sanayiciye avantaj sağlayabildiğimiz yeni bir iş birliğine daha başlamak mutluluk verici. İşletmecilerin beklentilerine göre hazırladığımız tekliflerimizle bu süreçte onların en yakınındaki çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kulandı. 


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.