Block.one EOS Tabanlı Borsa İçin 10 Milyar Dolar Fon  Sağladı

Block.one EOS Tabanlı Borsa İçin 10 Milyar Dolar Fon Sağladı

EOS tabanlı kripto para borsasının bu yıl bitmeden faaliyetlerine başlaması bekleniyor. EOS'un şirketi Block.zone tarafından ciddi bir yatırım yapıldığı için borsanın çapı, kapsamı ve detaylarını herkes merak ediyor.

ABONE OL
11 Mayıs 2021 20:49
Block.one EOS Tabanlı Borsa İçin 10 Milyar Dolar Fon  Sağladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

EOS tabanlı kripto para borsasının bu yıl bitmeden faaliyetlerine başlaması bekleniyor. EOS’un şirketi Block.zone tarafından ciddi bir yatırım yapıldığı için borsanın çapı, kapsamı ve detaylarını herkes merak ediyor.


Bullish Global Borsası Kuruluyor

Blok zincir yazılım geliştirme hizmetleri veren Blokc.one bir kripto para borsası açmak istediğini duyurdu. Salı günü yayınlanan açıklamada borsanın adı “Bullish Global” olacak. Altyapıda ise EOS zinciri kullanılacak. Kripto para borsasının 10 Milyar $ sermaye ile kurulduğu duyuruldu. Sermayeye katkıda bulunanlar arasında Louis Bacon ve Alan Howard gibi hedge fon yöneticileri de bulunuyor. Louis ve Alan toplam 300 Milyon dolara yakın katkıda bulunuyor. Geriye kalan 9 Milyar dolar ise Block.one tarafından karşılanıyor.

EOS

Şirket sermaye için kripto varlıklarının büyük bir kısmını kullanacak. Toplam 164.000 Biitcoin ve 20 Milyon EOS Bullish Global borsasına sermaye olarak ayrıldı.Borsanın Özellikleri

Block.one CEO’su Brendan Blumer şunları söyledi: “Bullish borsası alışılan borsaların aksine çok fonksiyonel olacak. Yüksek performanslı, güvenli ve şeffaf biri ticaret ortamı oluşturacağız. Üstelik bu bir blok zincir altyapısında çalışacak. Bullish Global son model bir kripto para yatırım stratejileri ortamı olacak.”

Şirketle birlikte hedeflenen model merkezi ve merkezi olmayan borsaların özelliklerinin hibrit şekilde kullanılmasını hedefliyor. Ayrıca Blok.one, Bullish Global’in bağımsız bir varlık olarak çalışacağını söylüyor.

Borç verme piyasaları, portföy yönetim araçları ve daha birçok özelliğin borsada olacağı söyleniyor.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.