BitTorrent Sert Düşüş Yaşadı | BTT Alınır Mı?

BitTorrent Sert Düşüş Yaşadı | BTT Alınır Mı?

ABONE OL
6 Nisan 2021 13:50
BitTorrent Sert Düşüş Yaşadı | BTT Alınır Mı?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son birkaç haftanın en dikkat çeken kripto para birimlerinden biri olan ve değerini katlayan BitTorrent son 24 saat içerisinde sert bir düşüş yaşadı. Yatırımcıların aklında ise bu saatten sonra BTT alınıp alınmayacağı soruları dönmeye başlamış durumda. Buna ek olarak zirve noktadan BTT alanlar ise bu soruları panik içerisinde araştırmaya devam ediyorlar.


BitTorrent %30 Değer Kaybetti

BitTorrent BTT Tablo

Son zamanlarda birçok kişinin kripto paralara yatırım yapmasında bir başlangıç noktası işlevi gören BitTorrent son 24 saatte %30’a yakın bir değer kaybı yaşayarak birçok kişiyi hayal kırıklığına uğrattı. Özellikle de dün zirve noktalardan coin alanlar şuan için kara kara düşünüyor diyebiliriz. Şuanda yatırımcıları adeta görüş olarak ikiye ayıran BTT için bir taraf yükselişin devam edeceğini savunurken bir taraf ise daha fazla yükselişin kısa vadede mümkün olmadığını savunuyor. Ancak uzmanlara göre bu düşüş sürekli değil. Özellikle de şu anda zararda olanların temkinli olmaları ve satış yapmadan önce iki kere düşünmeleri tavsiye ediliyor.

Ülkemizdeki kripto para yatırımcıları arasında da oldukça popüler bir konumda olan BitTorrent (BTT) bu hamlesiyle bir kesimi şaşırtmış durumda. İnsanlar yükselişin bir süre daha devam edeceğini savunurken yaşanan bu gelişmenin ardından ne olacağı merak ediliyor. Analistler bunun bir düzeltme olduğunu ve sakin olunması gerektiğinin altını çizmekte. Sizler de bu doğrultuda sakin hamlelerde bulunarak kendi stratejinizi belirlemelisiniz.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.