Bitpanda’ya 10 milyon Euro’luk dev yatırım!

Bitpanda’ya 10 milyon Euro’luk dev yatırım!

Son dönemlerin yükselen değeri Bitpanda için yeni bir yatırım daha geldi.

ABONE OL
8 Mayıs 2021 16:26
Bitpanda’ya 10 milyon Euro’luk dev yatırım!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son dönemlerin yükselen değeri Bitpanda için yeni bir yatırım daha geldi.


2014 yılında Avusturya’da kurulan ve Avrupa’nın en güvenli kripto para borsası şirketlerinden birisi haline gelen Bitpanda için yatırım turları devam ediyor. Sadece Nisan ayı içerisinde 170 milyon dolarlık yatırım alan Bitpanda, yapılan yeni B Serisi fonlama turunda 10 milyon Euro tutarında yeni bir yatırım daha aldı.  Yeni projelerin hayata geçirilebilmesi adına başlatılan fon desteğinde, yatırımların yüksek tutarlara ulaşması, Bitpanda’yı sektörde de ön plana çıkarıyor.

Yeni yatırımlar Bitpanda’nın gücünü arttıracak

Bitpanda için  geliştirilecek yeni projeler için yatırımlar oldukça önemli. Şirket CEO’su  Eric Demuth ve Paul Klanschek tarafından daha önce yapılan açıklamalarda pek çok farklı alanda projenin geliştirildiği ve yeni yatırımların bu alanda kullanılacağı belirtilmişti. Teknolojik entegrasyonlar ve kripto paralara yönelik yeni yatırım seçeneklerini sunmayı hedefleyen Bitpanda, öncelikle hizmetlerini geliştirmeyi ve daha kapsamlı hale getirmeyi hedefliyor.

Kurumsal yatırımlar artıyor

Bitpanda için yapılan yatırımların yanı sıra son dönemlerde kripto para dünyasında yapılan yatırımların büyük bir bölümü kurumsal  dünyadan geliyor. Sadece 2021 yılının ilk çeyreğinde dahi 4.5 milyar dolarlık bir kurumsal yatırım almayı başaran kripto para dünyası, kendisi için yeni bir güç alanı yaratmayı başardı. Kripto para alanının daha fazla güven vermesi ve daha fazla alanda yer alabilmesi adına gerekli olan maddi gücü şirketler, mevcut yatırımlar ile elde etmeye başladı. Önümüzdeki günlerde daha fazla gelişmenin ve yeniliğin yatırımlar sayesinde kullanıma sunulması bekleniyor.Bitpanda aldığı yatırımlar ile birlikte piyasa değerini 1.2 milyar dolara yükseltirken yeni 10 milyon Euro tutarındaki yeni yatırım, şirketin piyasa değerinin daha da artmasını sağlayacak.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.