Bitcoin’de 9 günlük kayıp rekor kırıyor!

Bitcoin’de 9 günlük kayıp rekor kırıyor!

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Bitcoin’de 9 günlük kayıp rekor kırıyor!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Kripto para denildiği zaman akla ilk gelen ve daha önce gerçekleştirmiş olduğu yükselişlerle oldukça dikkat çeken Bitcoin, şimdilerde yatırımcılarını endişelendirmeye devam ediyor. Bir dönem tarihi zirvesine kadar çıkarak yatırımcısının büyük kazançlar elde etmesini sağlamıştı. Ancak son zamanlarda yaşamış olduğu düşüşler ile gündeme gelmeye başladı. Şimdilerde Bitcoin 49 bin dolara kadar geriledi. En son 9 gün önce 64 bin 813 dolar seviyelerindeydi.


Bitcoin fiyatları son 9 günlük dönemde ciddi anlamda bir düşüş yaşadı. Pek çok Bitcoin yatırımcısının da bu süreçte endişe yaşamaya başladığı belirlendi. Yeniden yükselişe geçip geçmeyeceği de merak ediliyor.

Bitcoin Fiyatlarındaki Düşüş Rekor Seviyede!

Analistler tarafından yapılan değerlendirmeler sonrasında son dönemlerde ABD yasasında vergi değişikliği ya da fiyat düzeltmeleri gibi süreçlerin yaşanması nedeniyle Bitcoin fiyatlarının çıkamadığı düşünülüyor. Tüm piyasalarda bulunan hacimleri düşünüldüğü zaman ise 1.81 trilyon dolara kadar gerilediği belirlendi.

Kripto para piyasasında meydana gelen bu düşüşün nedenleri araştırılırken analistlerin başka fikirlerinin de olduğu belirlendi. ABD Başkanının bu süreçte sermaye kazancı vergisini yükseltmek için yeni bir teklif hazırladığı öne sürüldü. Vergilerin artırılması durumunda yatırımcıların iki katı kadar fazla vergi ödemeleri gerekecek. Bu durum ise yatırımcılar tarafından ciddi bir durum olarak ifade edildi.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir