Bitcoin Aile Mi Dağıtıyor?

Bitcoin Aile Mi Dağıtıyor?

ABONE OL
28 Mart 2021 21:19
Bitcoin Aile Mi Dağıtıyor?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bitcoin (BTC), bugün 60.000 doları bulmuş vaziyette. Kripto paranın lider ismi Bitcoin’nin 60.000 dolar seviyesine çıkması büyük küçük tüm yatırımcıların kazanç elde etmesini sağlamıştı.


Elbette kazanılan yani kar edilen parayı alabilmek için de BTC’nin satılması gerekiyor. Uzun vadede daha çok kazanbileceğini düşünen yatırımcılar bitcoinlerinin fiyatlarının yükseleceği yönünde düşünerek BTC’lerini satmıyorlar. Bu durum da ailelerin hemfikir olma konusunda sorunlar yaratabiliyor.

İlginç Bir Bitcoin Yüzünden Boşanma Hikayesi

Reddit kullanıcısı Parking_Meater, sosyal medyayı kullanarak eşinin kendisini terketmek üzere olduğunu söyledi. Kripto para sektöründe belki de ilk olan bu olay büyük yankı uyandırdı. Kullanıcının söylediklerine göre eşi, Bitcoin 60.000 dolar olduğunda elinde bulunan tüm BTC’lerini satmasını istiyor.

bitcoinAncak adam eşi ile aynı fikirde olmayınca bitcoinde yaşanan düşüş ile aralarındaki gerginlik hat safhaya ulaştı. “Ben reddettikten sonra bana kızıp kız kardeşine gitti. Ona yeterince paramız olduğunu, şuan paraya ihtiyacımızın olmadığını söylesem de delirdi. Dipten Bitcoin almaya devam edip satmadığımı göründe neredeyse bana vuruyordu.”

Verilere göre BTC, fiyatı 10 Mart tarihinde 60.000 doların üstüne çıktı. Bu yükseliş ile beraber mağdurun söyledikleri ile örtüşen grafikler, Bitcoinin çeşitli ve ilginç sorunlar yaratabileceğini söylüyor. Tüm bunlara rağmen kullanıcının bu davranışı ile ilgili yorum yapacak olursak BTC’nin geçmişte verdiği grafiklere göre uzun süreli yatırım yapmak çok kazançlı olabilir. Özellikle Bitcoin gibi kazanç yüzdesi oldukça yüksek olan bir alanda yatırım yapmak delilik sayılmaz.

ekoayrinti.comEn az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.