Bitcoin yatırımcıları ani düşüşle panikledi

Bitcoin yatırımcıları ani düşüşle panikledi

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Bitcoin yatırımcıları ani düşüşle panikledi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bitcoin yatırımcılarını endişelendiren yeni bir gelişme yaşandı. Sabah saatlerinde Bitcoin başta olmak üzere tüm kripto para birimlerinde ciddi bir düşüşün yaşandığı belirlendi. Sabah saatlerinde Bitcoin 60.000 doların çok az altında işlem görüyordu. Ancak yaşanan ani bir hareketlenme sonucunda ivmenin aşağı düştüğü belirlendi. Bitcoin bir süreliğine yaşadığı düşüş sonrasında 53.700 dolara kadar gerilediği belirlendi.


Bitcoin özellikle son dönemlerde Asyalı kullanıcıların daha yoğun olduğu borsalarda işlem görmeye devam ediyor. Özellikle Asya piyasasında sürekli olarak el değiştirmesinin ardından kesin bir bilgi olarak kabul edilmemekle birlikte satışların daha çok Asya merkezli işlemler üzerinde gerçekleştiği düşünülmeye başlandı.

Bitcoin Yeniden Yükselişe Geçti

Bitcoin fiyatları üzerinde yaşanan ani düşüş sonrasında yatırımcıları büyük panik yaşadılar. Ardından tepki alımları arka arkaya gelmeye başladı. Bu alımların ardından bir toparlanmanın yaşandığı belirlendi. Tepki alımlarının yaşanması ile birlikte Bitcoin fiyatları yeniden yükselişe geçti. Bunun üzerine 57.000 doların üzerine çıktığı belirlendi. Sabitlenmek için yapılan değişimler sonrasında ise 56.000 doların altına yeniden düştüğü belirlendi. Diğer kripto para birimlerinde de benzer değişimlerin meydana geldiği ve sonrasında yaşanan düşüş sonrasında yeniden toparlanma eğilimi içerisine girdikleri belirlendi. Kripto para birimleri değerlendirmeye alınırken ilk 100 birimden 93 tanesinin düşüşe geçtiği bazılarının toparlandığı ancak bazılarının da henüz toparlanamadığı görüldü.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir