Bitcoin ve Ethereum: Yeni Bir Sıçrama Kapıda Mı?

Bitcoin ve Ethereum: Yeni Bir Sıçrama Kapıda Mı?

ABONE OL
27 Mart 2021 19:24
Bitcoin ve Ethereum: Yeni Bir Sıçrama Kapıda Mı?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bitcoin – Daha önce 24 Mart tarihinde boğaların üstel hareketleri, bitcoini 54,426$ seviyesine çıkarmıştı. Ancak bu seviyelerde uzun süre tutunamadılar. Bitcoin, 25 Mart tarihinde dolar karşısında 51,282$’a; yani günlük basit ortalamasına kadar geriledi. Bu noktada dikkat edilmesi gereken bir yer ise ayılar.


Boğalar 20 günlük EMA çizgisinden kurtulabilirse, parite düşüş çizgisi çizebilir. Bu noktada ayılardan çok büyük bir engel oluşturmaları kolaylıkla beklenebilir. Fiyat düşüş trendinden uzaklaşırsa; ayılar 50 günlük SMA dönemini kapatmak için acımasız girişimlerde bulunabilir. Tabii ki sonuç olarak kısa vadeli traderler, satış yapmak için büyük bir baskı hissedebilir. Dolayısıyla 46,000$, sonrasında 44,000 seviyelerine kadar düşüş görebiliriz.

Ethereum

Ethereum, son 3 gündür ortalama altında bir hareket ve düşüş eğilimi grafiği çiziyor. Boğalar şu sıralar rahatlamaya ve 20 günlük EMA grafiğini kırmaya çalışıyor.

Olur da ayılar grafiği kırar ve alış fırsatı yakalarsa, ethereumu önce 1,500$; ardından 1,300$ seviyelerinde görebiliriz. Bunun yanı sıra boğaların müdahalesi ile direnç kırılırsa, önü alınamaz bir yükseliş ve 2,000$ seviyeleri kaçınılmaz duruyor.ekoayrinti.comEn az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.