Bitcoin Ve Diğerlerinde Önümüzdeki Hafta Bizleri Ne Bekliyor?

Bitcoin Ve Diğerlerinde Önümüzdeki Hafta Bizleri Ne Bekliyor?

ABONE OL
4 Nisan 2021 16:34
Bitcoin Ve Diğerlerinde Önümüzdeki Hafta Bizleri Ne Bekliyor?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Oldukça farklı bir haftayı geride bırakırken yatırımcıların aklında Bitcoin ve diğerlerinde kendilerini nelerin beklediği sorusu çoktan dolaşmaya başladı bile. Bitcoin için olmasa da birçok altcoin için oldukça kazançlı bir haftayı geride bıraktık. Haliyle yatırımcılar bu çıkışların ardından neler yaşanacağını merakla bekliyor.


Bitcoin’de Durgunluk Devam Edebilir

Kripto para piyasalarının lideri Bitcoin’de haftanın başlarında bir çıkış yaşansa da ardından oldukça durağan bir döneme girilmişti. Uzmanlara göre BTC 60.000 dolar seviyelerini kıramadığı sürece durgunluk, hatta düşüş bir süre daha yaşanabilir. Bu yüzden de sizlere tavsiyemiz alış ve satış emirlerinizin hazır olmasıdır. Aksi taktirde hiç istenmeyecek sonuçlarla karşılaşabileceğinizi hatırlatmak gerek.

Altcoinler Yoluna Tam Gaz Devam Ediyor!

Kripto Para Piyasalarında Son Hafta

Bu hafta yatırımcılarına güzel kazançlar sağlayan birçok birim yeni duyulan veya bir anda çıkış yapan altcoinlerden oluştu. Özellikle Holo (HOT) için oldukça verimli bir haftayı geride bırakıyoruz. Bu hafta değerini ikiye katlayan HOT için işler oldukça iyi gitmekte. Yarışma heyecanının sürdüğü BitTorrent (BTT) ise yatırımcısına en çok kazandıran 2. kripto para birimi olmayı başardı. Böylelikle uzun zamandır devam eden durgunluğunu kırıp geçen coin yoluna adeta tam gaz ediyor. Analistlere göre altcoinler yeşil ışık yakmaya devam ederken önümüzdeki hafta da benzer senaryolar ile karşılaşma ihtimalimiz oldukça yüksek.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.