Bitcoin Nisan Sonunda 92.000 Dolar’a Kadar Çıkabilir!

Bitcoin Nisan Sonunda 92.000 Dolar’a Kadar Çıkabilir!

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Bitcoin Nisan Sonunda 92.000 Dolar’a Kadar Çıkabilir!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Stok akış Bitcoin fiyat analizinin yaratıcısı olarak bilinen PlanB Bitcoin için Nisan ayının sonlarında 92.000 dolara kadar çıkabileceği iddiasında bulundu. Bitcoin’in şu anki değerine baktığımızda oldukça büyük bir artış demek olan bu seviyenin görülmesi büyük sürpriz olacaktır.


Kripto para lideri Bitcoin’in bu hafta içerisinde yaşadığı artışa rağmen halen güçlü olduğunu kaydeden PlanB’nin Twitter gönderisi ise şu şekilde:

Bitcoin’in İki Haftada 29.000 Dolar Değer Kazanması Gerek

Nisan sonu Bitcoin fiyatını 92.000 dolar olarak hesapladığını belirten ünlü analistin bu paylaşımı büyük bir ilgi gördü. Haberimizin hazırlandığı anlarda 63.080 dolar seviyelerinden işlem görmekte olan BTC’nin 2 hafta gibi bir sürede bu hedefe yetişebilmesi için 29.000 dolar daha değer kazanması gerekiyor. Birçok kripto para yatırımcısına göre yapılan bu tahminin gerçekleşmesi oldukça zor olsa da imkansız değil. Özellikle de dünya genelinde pandemi nedeniyle Bitcoin başta olmak üzere birçok coin birimine ilgi devam ederken yeni bir ralli şaşırtmayacaktır.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir