Bitcoin Nereye Gidiyor

Bitcoin Nereye Gidiyor

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Bitcoin Nereye Gidiyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bitcoin, 51 bin dolar desteğini kırdıktan sonra, 50 bin dolar altında seyrine devam ediyor ve giderek 47 bin dolarlık bir desteğe yaklaşıyor. Şu an için dengesiz bir hareketlenmenin görüldüğü kripto para borsalarında Bitcoin nereye gidiyor diye yatırımcılar birbirlerine soruyor. Bazı yatırımcılar da Bitcoin’in içinde bulunduğu bu boğa koşusunun hızlı bir geri dönüşü sağlayacağını tahmin ediyor.


Uzmanlar tarafından Bitcoin ile alakalı geçmiş fiyat hareketleri ve performansları karşılaştırıldığında, günlük olarak Bitcoin’in yana doğru ilerleyen bir grafiğe sahip olduğu belirtiliyor. Bu yüzden uzmanlar Bitcoin yatırımcılarına endişelenmeleri için Bitcoin fiyatının 200D EMA altına düşmesi gerektiği belirtiyor. Uzmanlara göre Bitcoin 40 bin dolar seviyesine düşse bile yeniden toparlanarak sıçrama yapabilecek potansiyele sahip.

Bitcoin 3

Bu Durum Avantajlı Olabilir

Uzmanlar, böyle bir durum gerçekleşmesi halinde Bitcoin ve altcoin satın alarak yatırım yapmak için bu durumun büyük bir fırsat yaratabileceğini ifade ediyor. Önümüzdeki aylarda Bitcoin’in yükselişe geçmesi ve büyük rallilerin oluşması bekleniyor. Bu durumun balina selloff’u olabileceğini bildiren uzmanlar, Bitcoin fiyatı kısa vadede düşüşler gösterse bile uzun vadede her şeyin farklı olabileceğini belirtiyorlar. Bitcoin’in 2017 yılındaki boğa koşusunu önümüzdeki dönemlerde tekrarlaması bekleniyor. Bitcoin hareketlerindeki aşırı ısınmanın soğuması önündeki göstergeler ile birlikte daha iyi gidişat olacağı şeklinde yorumlanıyor. Önümüzdeki dönemlerde Bitcoin fiyatında neler olacağını hep birlikte bekleyip göreceğiz.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir