Bitcoin ne kadar oldu? 7 Mart 2021 güncel Kripto Para fiyatları

Bitcoin ne kadar oldu? 7 Mart 2021 güncel Kripto Para fiyatları

ABONE OL
28 Mart 2021 21:11
Bitcoin ne kadar oldu? 7 Mart 2021 güncel Kripto Para fiyatları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bitcoin son ayların zirvesini yaşamaktadır. Geçtiğimiz günlerde en yüksek değeri gördü. Tüm zamanların en yüksek değeriyle birlikte 58 bin doların üstüne çıktı. Bitcoin şuanda birçok kişi tarafından araştırılıyor. Yatırım aracı olarak kullanmak isteyen bireyler, kripto paralara yönelmiş durumda. Şuanda ise çok yüksek değerlere sahip olduğundan Bitcoin, yatırımcılar tarafından verilen bilgilere göre daha da artış gösterecek.


Bitcoin Kripto Parası Nedir?

Bitcoin, sanal olarak tabir edebileceğimiz görüntüdeki para birimidir. Yatırım aracı olarak kullanılan Bitcoin, tarihi zirvesini şuanda yaşamaktadır. Her gün daha da popüleritesini arttıran kripto para ile birçok kişi yatırım yapıp kazanmaktadır. Ancak sanal paranın kişiler tarafından (Elon Musk) yükseltilmesi ise birçok uzman tarafından risk olarak görülüyor.

7 Mart 2021 Bitcoin Ne Kadar?

En çok ilgi gören sanal ve kripto parası Bitcon an itibariyle 49 bin 356 dolar, TL bazında ise 372 bin 85 Türk Lirası değerindedir. 1 Bitcoin parası 372 bin TL değeri bulunmaktadır.Bitcoin Nereden Alınmalı?

Bitcoin sanal para olduğundan dolayı her yerden alınması riski bir kripto paradır. Piyasada değer ve itibar gören, saygın borsaları takip etmeniz gerekmektedir. Buralardan alınan sanal para yatırımı size kazanç sağlayabilir.

Bilinmeyen ve güvenliği belli olmayan sahte borsa sitelerine dikkat edilmeli. Günümüzde en çok dolandırıclık suçunun olduğu mecralardan biriside kripto para piyasasıdır. Bu yüzden güvenilir ve bilindik borsalardan sanal paranızı temin etmenizi ve yatırım yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Eko Ayrıntı

Eko Ayrıntı

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.