Bitcoin İçin Bu Seviyelere Dikkat | 19 Nisan BTC Analiz

Bitcoin İçin Bu Seviyelere Dikkat | 19 Nisan BTC Analiz

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Bitcoin İçin Bu Seviyelere Dikkat | 19 Nisan BTC Analiz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kripto para lideri Bitcoin geçen gün yaşanan olayın ardından halen eski seviyelerine gelebilmiş değil. Önemli kayıpların yaşandığı BTC için uzmanlar bu seviyeye dikkat edilmesi gerektiğinin altını çiziyor. Açıklanan verilere göre Bitcoin 56.000 dolar desteğini de kaybederse sıradaki durak 51.000 dolar bile olabilir. Bunun için de şu anda oldukça kritik saatlerin yaşandığını söyleyebiliriz. Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 56.750 dolar seviyelerinden işlem görmekte olan BTC son 24 saat içerisinde aynı seviyelerde dalgalanmaya devam ediyor.


Bitcoin 19 Nisan Analiz

Bitcoin 19 Nisan analiz

Bitcoin için son 7 günlük grafiğe baktığımızda aşağı yönlü bir ilerleyiş görüyoruz. Geçen gün yaşanan sert kırılma öncesinde de verimsiz bir tablo çizmekte olan BTC oldukça kritik günlerden geçiyor. Altcoinler her ne kadar toparlamaya başlasa da liderin henüz zamana ihtiyacı var gibi görünmekte.

Bitcoin AnalizDün hazırlanan bir grafikte Bitcoin’de yaşanan ani kırılma çok daha rahat bir şekilde görülüyor. Uzmanlara göre kripto para lideri bu seviyelere de tutunamazsa 55.000 dolarda büyük bir satış ile karşılaşabilir. En azından kazancını riske etmek istemeyen kısa vadeli yatırımcıların bir anda çekilmesi ihtimali oldukça güçlü. Bu yüzden sizler de şimdiden önlemlerinizi alabilir ve emirlerinizi hazırlayabilirsiniz.

Telegram Üzerinden Bitcoin Çalan Çeteye Dikkat!

 


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.