Bitcoin (BTC) Düşmeye Devam Ediyor BTC Analiz 20 Nisan

Bitcoin (BTC) Düşmeye Devam Ediyor BTC Analiz 20 Nisan

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Bitcoin (BTC) Düşmeye Devam Ediyor BTC Analiz 20 Nisan
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son bir haftadır yatırımcısına istediğini veremeyen Bitcoin (BTC) halen düşmeye devam ediyor. Buna ek olarak birçok altcoin birimi de son 24 saat içerisinde kırmızıya boyanıp düşmeye başlamışken tek artan Dogecoin gibi görünüyor. Uzmanlara göre kripto para lideri Bitcoin’de yaşanan bu düşüş bazı firmaların kara para aklama olayı ile alakalı görünüyor. Haberin doğrulu halen kanıtlanmamış olsa da yatırımcılar üzerinde büyük bir psikolojik etki yaratan olaydan halen kurtulabilmiş değiliz. Bu nedenle BTC’nin bir süre daha toparlaması zor gibi görünüyor.


Bitcoin Analiz 20 Nisan

Bitcoin Analiz 20 Nisan

Kripto para lideri Bitcoin haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 53.875 dolar seviyelerinden işlem görürken son 7 günde yaklaşık 10.000 dolar kadar değer kaybettiğini biliyoruz. Bu nedenle birçok altcoin birimine de olumsuz bir hava salan bu düşüş şu anda yatırımcıların paniklemesini sağladı. Özellikle de kısa vadeli düşünerek zirve noktalardan Bitcoin alan yatırımcılar satmamak için son direnişlerini sergiliyorlar. Uzmanlara göre Nisan ayı BTC için biraz zorlayıcı olarak geçebilir ancak ay sonuna doğru yatırımcıların güveni kazanılıp yeni zirveler oluşturulabilir. BTC için gün sonu tahmini ise 54.500 seviyeleri olarak görünüyor.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir