Bitcoin (BTC) %14 Düşerek Adeta Dibi Boyladı | Bitcoin’de Neler Oluyor?

Bitcoin (BTC) %14 Düşerek Adeta Dibi Boyladı | Bitcoin’de Neler Oluyor?

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Bitcoin (BTC) %14 Düşerek Adeta Dibi Boyladı | Bitcoin’de Neler Oluyor?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sabaha doğru yaşanan olayın ardından kripto para lideri Bitcoin (BTC) bir anda düşerek yatırımcısına ağır bir darbe vermiş durumda. Haberimizin hazırlandığı an itibariyle 54.572 dolardan işlem görmekte olan BTC sabah saatlerinde 51.000 dolar seviyelerini görmüştü. O anların ardından tekrardan toparlamaya çalışsa da piyasada bir korku durumuna sebebiyet verdiği için bugünün yatırımcılar için hiç de verimli geçmeyeceğini söylemek mümkün.


Bitcoin (BTC) Düşmeye Devam Edecek mi?

BİTCOİN BTC ANALİZ 18 NİSAN

Sabah saatlerinden bu yana önemli bir kırılmanın yaşandığı Bitcoin’de birçok yatırımcının korkusu bu düşüşün sürdürülmesi. Ancak birçok uzmana göre haber henüz doğrulanmadığı için yaşanan bu düşüş sadece küçük ve orta ölçekteki yatırımcıların bir anlık korkusundan ibaret. Bu yüzden de kripto para liderinin gün sonunda tekrardan bir önceki gün ile hemen hemen aynı seviyelere gelebileceği düşünülüyor. Yine de BTC için şuanda 60.000 seviyesi oldukça kritik bir direnç seviyesi haline gelmiş durumda. Bu seviyenin altında birkaç gün geçirmesi beklenen Bitcoin için bu seviyeler bir alım fırsatına da işaret ediyor olabilir. Bu yüzden Bitcoin’in hareketlerini incelemeli ve daha yakından takip etmelisiniz.

Atılan Tweet Kripto Para Piyasalarının 300 Milyon Dolar Düşmesini Sağladı


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir