Bitcoin (BTC) 61.000 Dolar Seviyesini Aşmayı Başardı

Bitcoin (BTC) 61.000 Dolar Seviyesini Aşmayı Başardı

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Bitcoin (BTC) 61.000 Dolar Seviyesini Aşmayı Başardı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son günlerde düşüşleriyle kendisinden söz ettiren Bitcoin (BTC) son 24 saat içerisinde önemli bir atak yaparak 61.000 dolar seviyelerini aşmayı başardı. Şu anda Coinmarketcap verilerine göre 60.555 dolardan işlem görmekte olan kripto para lideri için umutlar tekrardan yeşermiş durumda. Yaşanan Etherum artışıyla eş zamanlı olarak yükselen Bitcoin’de yaşanan bu olayın bir süre daha devam etmesi bekleniyor. Eğer beklendiği gibi olursa bir ay önce yaşanan ve tüm zamanların en yüksek değeri olan 61.683 dolar seviyelerinin aşıldığını görebiliriz.


Bitcoin’de Yükseliş Devam Edecek Mi?

Bitcoin Son 1 Ay Grafik

Nisan ayının başında hiç iyi bir başlangıç yapmamış olsa da bu durumu toparlayan Bitcoin son bir aydır oldukça değişken bir tablo çiziyor. Durum bu olunca da yatırımcılar yaşanan bu yükselişin devam edip etmeyeceği konusuna merakla bakmaktalar. Uzmanlara göre yaşanan bu artış piyasalara kurumsal yatırımcının dahil olmasıyla devam edebilir. Özellikle de altın piyasalarındaki durgunluk nedeniyle milyonerlerin Bitcoin alıp birikimlerini koruma düşüncesi içerisine girmeleri bekleniyor.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir