Bitcoin Balinaları 6 Milyar Dolarlık BTC’yi İşleme Soktu! Bitcoin’de Son Durum Ne?

Bitcoin Balinaları 6 Milyar Dolarlık BTC’yi İşleme Soktu! Bitcoin’de Son Durum Ne?

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Bitcoin Balinaları 6 Milyar Dolarlık BTC’yi İşleme Soktu! Bitcoin’de Son Durum Ne?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devasa yükselişin ardından tam tersi yönde büyük bir kayıp yaşandı. Bitcoin, 50 bin dolar seviyesinin altına düştükten sonra, tekrar yukarı çıkmak için uğraşıyor. Kripto para piyasasında hangi gelişmeler yaşanıyor?


Piyasalar böyle kritik bir durumdayken kripto para balinaları tarafından piyasaya dolaşıma yüklü miktarda BTC sokuldu. Son 24 saatlik süreçte, Bitcoin balinaları tarafından 6 milyar dolar üzerinde BTC taşıma işlemi yapıldı. son 24 saat içinde gerçekleşmiş Bitcoin balina işlemlerinin detayları hakkında tüm detaylar ve gelişmeler…

forbes bitcoin bearish 100k halving

Bir Günde Bitcoin Balinaları 6 Milyar Dolar Üstünde BTC’yi Taşıdı

Blockchain izleme ve analiz etme konusunda en başarılı araç olan Whale Alert, büyük miktarda Bitcoin transferlerini ilk tespit eden araç oldu. Blockchain arama motoru Blockchair’da sadece bir işlem ile 321 milyon dolar civarında yani 6000 BTC gönderimi Coinbase kurumsal saklama platformu olan Xapo üzerinden gerçekleştirdi. Bir diğer alıcı ise Binance üzerinden tek bir işlem yaparak 2 farklı bilinmeyen cüzdana yaklaşık 310 milyon dolar değerinde yaklaşık 5750 BTC gönderimi gerçekleştirdi. Bu iki işlemin ardından daha büyük Bitcoin hareketleri tetiklendi ve belirli bir süre bu işlemlerin devam ettiği görüldü.Bu gelişmelerin ardından Bitcoin taşıma işlemleri için yapılan transferler 6 milyar dolar seviyesinin üzerine çıktı. Bu gelişmelerin ardından Bitcoin piyasa hareketlerinden nasıl gelişmeler yaşanacağı ve yatırımcıların vereceği tepki merak ediliyor.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.