Bitcoin 61.000 Dolar Desteğini Korumak İçin Çabalıyor

Bitcoin 61.000 Dolar Desteğini Korumak İçin Çabalıyor

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Bitcoin 61.000 Dolar Desteğini Korumak İçin Çabalıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Altcoin piyasalarında inanılmaz artışlar devam ederken kripto para lideri Bitcoin de 61.000 dolar desteğini korumak için çabalamakta. Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 61.050 dolar seviyelerinden işlem görmekte olan BTC bu desteği kaybederse önemli bir düşüş yaşayabilir.


Birçok kripto para yatırımcısı artık gözünü BTC yerine altcoin birimlerine çevirdiği için Bitcoin’in piyasa hakimiyeti %51.3 oranına kadar gerilemiş durumda. Özellikle de Dogecoin’de yaşanan büyük artış neticesinde bu oran iyiden iyiye düşüş yaşadı. Uzmanlara göre altcoin piyasalarındaki bu büyük ralli devam ettiği sürece Bitcoin için yeni bir artış yaşanması oldukça zor. Buna ek olarak kurumsal yatırımcıların da artık kripto paraları sadece Bitcoin’den ibaret görmemesi nedeniyle yatırımlar o yöne akmaya devam ediyor.

KRİPTO PARALARTOPLAM MARKET HACMİ

Kripto paraların toplam hacmi 17 Nisan itibariyle oldukça farklı dağıtılmaya devam ediyor. Yükselen yıldızlar arasında özellikle dikkat çekenler şüphesiz ki Binance Coin (BNB) ve Dogecoin ikilisi. Bitcoin’in market hacminden büyük bir payı kendine almayı başaran ikili değerini katlamaya devam ederken Bitcoin destek seviyesine sığınmış durumda. Bu durumun Nisan ayı içerisinde değişmesi beklenmezken altcoinlerdeki durumun birçok birim için de devam edeceği düşünülüyor.Bitcoin Değil Etherum, Litecoin ve XRP’ye Dikkat Edilmeli!


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir