Bitcoin 2020-2021 Ralli Özeti – Geçmiş ve Muhtemel Seviyeler!

Bitcoin 2020-2021 Ralli Özeti – Geçmiş ve Muhtemel Seviyeler!

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Bitcoin 2020-2021 Ralli Özeti – Geçmiş ve Muhtemel Seviyeler!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bitcoin‘de sert yükselişlerin olduğu zamanlar genelde 1h veya 4h paritelerde inceliyoruz tüm grafikleri. 2017’lerden çizilen ve bugünün ralli ve düzeltme seviyelerine milimetrik temas eden trend çizgilerini büyük grafik üzerinden görelim. 

Öncelikle kabaca 10k seviyeleri aşıldıktan sonra başlayan sert bir yukarı yönlü hareket görmekteyiz tabloda. 2017 tepe noktamız olan 19.800 seviyelerini aştıktan sonraki ilk düzeltmemizi 41.800 seviyelerinde yaşadık. Ardından grafikte görünen seviyeleri takip ettik.Bitcoin’de Ralli Devam Edecek mi?

Aslında herkesin piyasaya en fazla sorduğu soru bu. 43.000$ seviyelerinden 62.000‘lere giden fiyat, düşük momentum ile gitti ve akabinde beklenmedik bir düzeltme verdi. Açıkçası bu çok da olumlu olmadı. Şuan Bitcoin’in kısa vadedeki durumunun hala belirsiz olduğunu söyleyebiliriz. Fakat büyük fotoğraftan bakınca yükseliş trendinin. bozulduğunu söylemek neredeyse imkansız. Gerekli seviyeler aşıldığında, olumlu birkaç haber desteğiyle birlikte yeni ralliler yapılması oldukça olağan görünüyor. Fakat bir sonraki tepeyi tahmin etmek çok güç.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.