Bitcicoin’den Büyük Hamle

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Thodex ve VeBitcoin yerli Kripto borsalarında yaratıkları skandalı nedeniyle piyasa şu anda sarsılmış bir durumda. Böyle bir ortamdayken sevindirici bir haber Bitcicoin’den geldi. Ülkemizin ilk yerli kripto projesi olarak bilinen Bitcicoin, başta Türk yatırımcılar olmak üzere birçok kişiyi mutlu edecek bir hamle yapmak üzere. Türk Blockchain teknolojisini yurtdışına ihraç 30 tane ederek birçok ortaklığa imza atan Bitci, önemli bir hamle yaparak Türk kripto para piyasasında sevindirici bir işe imza atacak. Ülkemizin ilk yerli coin olma özelliği taşıyan Bitcicoin kısa bir süre XT Borsası’nda listelenmişti.


Yaşanan son gelişmelerle birlikte Bitcicoin Bittrex Global’e giriş yapacak. Bu gelişmenin duyulmasının ardından yoğun şekilde talep gören bu Kripto para sert bir yükseliş gerçekleştirdi. Bitcicoin hakkındaki tüm gelişmeleri ve son dakika olarak ulaşabilirsiniz.

bitci card

Bitcicoin Bittrex Global’e Geliyor

Bilindiği üzere Bitci.com ülkemizde popüler olan önemli bir yere sahip Bitcoin ve altcoin borsaları arasında yer alıyor. Yakın geçmişte yeni bir borsada listelenmiş olan bu kripto para, son dönemin parlayan yıldızları arasında yer alıyor ve yeni bir borsada daha listelemeyi hazırlanıyor. Bu önemli Türk Kripto projesinin Bittrex Global’e entegre  edilecek olmasının resmi bir şekilde duyulmasının ardından birçok yatırımcı Bitcicoin’e daha fazla yöneldi.Bitci Teknoloji Hakkında

2018 yılından bu yana kripto para sektöründe önemli faaliyetlerde bulunan Bitcicoin, hem ülkemizde hem de yurtdışında çok sayıda Spor Kulübü ile anlaşma sağladı. Bu teknolojinin bir diğer özelliği ise altyapısının %100 kendi mühendisleri ve tasarımcıları tarafından tasarlanmış olması.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir