BIST 100 Haftaya Alıcılı Giriyor

BIST 100 Haftaya Alıcılı Giriyor

Borsa İstanbul'da işlem gören BIST 100 endeksi, haftanın ilk gününde yüzde 0,27'lik artış ile 1,401 puandan başlamayı başardı.

ABONE OL
3 Mayıs 2021 10:09
BIST 100 Haftaya Alıcılı Giriyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Borsa İstanbul’da işlem gören BIST 100 endeksi, haftanın ilk gününde yüzde 0,27’lik artış ile 1,401 puandan başlamayı başardı.


Pazartesi gününün açılışında yüzde 0,27 değer kazanarak 1.401,64 puana oturan BIST 100 endeksi, bir önceki kapanışa göre 3,82 puan değer kazandı.

Sektörlere göre yükseliş ve düşüşler ise şu şekilde;

Bankacılık Endeksi – 0,01
– Holding Endeksi + 0,51
– Spor Endeksleri + 1,29
– Finansal Kiralama Endeksi – 4,59Ekonomistlere göre dünya genelinde süren enflasyon endişesi, BIST 100 üzerindeki risk iştahını azaltıyor.

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir