Bir Haftada 3 Kat Değer Kazanan Mask Network Nedir?

Bir Haftada 3 Kat Değer Kazanan Mask Network Nedir?

ABONE OL
2 Nisan 2021 14:23
Bir Haftada 3 Kat Değer Kazanan Mask Network Nedir?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son birkaç gündür kripto para yatırımcıları arasında bir haftada tam 3 kat değer kazanan Mask Network hakkında büyük bir ilgi duyulmaya başlandı. 24 Şubat tarihinde 41.45 dolara kadar fırlayan MASK zamanının en yüksek değerini de o tarihte görmüş oldu. Şu anda yaklaşık 1.5 milyar dolarlık bir piyasa değeri bulunan MASK bu değeriyle kripto paralar arasında 71. sırada yer almakta.


Birçok farklı tarayıcı sistemi ile başarılı bir şekilde çalışan Mask Network internet kullanıcılarını web 2.0’dan 3.0’a geçirmeyi hedefliyor. Bu sayede kullanıcılarına tamamen merkeziyetsiz ve daha güvenli bir iletişim şekli kurmayı vaat ettiğini de belirtmek gerek. Arkasındaki ekip ve fikirleri sayesinde hızlı bir şekilde popüler hale gelen MASK hızla yükselişine devam etmekte. 1 Nisan gününde Binance şirketinden bir yatırım da alan Mask Network bu sayede yatırımcıların da dikkatini çekmeyi başardı. Yapılan bu yatırım sayesinde çalışmalara daha da hız katacaklarını belirten Mask Network ekibi yakın zamanda Binance üzerinde listeleneceklerini de eklemiş bulunuyor.

Arkasında oldukça büyük bir teknoloji barındırdığını iddia eden MASK şu anda 24 saat içerisinde %44 değer kazanarak 24.31 dolardan işlem görmekte. Ancak uzmanlara göre bu yükseliş bir süre daha devam edecek görüşü hakimiyetini sürdürüyor.En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.