Biotrend ve Aydem Payları Yıldız Pazarda İşlem Görmeye Başlıyor

Biotrend ve Aydem Payları Yıldız Pazarda İşlem Görmeye Başlıyor

Peş peşe halka arzı gerçekleşen iki şirket Biotrend ve Aydem Payları 28-29 Nisan tarihlerinde Yıldız Pazarda işlem görmeye başlıyor.

ABONE OL
27 Nisan 2021 09:48
Biotrend ve Aydem Payları Yıldız Pazarda İşlem Görmeye Başlıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Peş peşe halka arzı gerçekleşen iki şirket Biotrend ve Aydem Payları 28-29 Nisan tarihlerinde Yıldız Pazarda işlem görmeye başlıyor.


Biotrend 28 Nisan’da İşlem Görmeye Başlıyor

Biotrend Şirketi, halka arzının onaylanmasının ardından KAP’a yaptığı açıklamaya göre 28 Nisan tarihinde Yıldız Pazarda işlem görmeye başlıyor.

Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.’nin (Şirket) 41.666.666 TL nominal değerli paylarının halka arzı tamamlanmış olup, Şirketin sermayesini temsil eden 150.000.000 TL nominal değerli payları Kotasyon Yönergesi’nin 8’inci maddesi çerçevesinde kota alınmıştır. Halka arz edilen Şirket payları 28/04/2021 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da 18 TL/pay baz fiyat, “BIOEN.E” kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 3 milyon TL olarak belirlenmiştir.

Açıklamanın tamamı: https://www.kap.org.tr/Bildirim/930962Aydem 29 Nisan’da İşlem Görmeye Başlıyor

Aydem Şirketi, halka arzının onaylanmasının ardından KAP’a yaptığı açıklamaya göre 29 Nisan tarihinde Yıldız Pazarda işlem görmeye başlıyor.

Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş.’nin (Şirket) 130.000.000 TL nominal değerli paylarının halka arzı tamamlanmış olup, Şirketin sermayesini temsil eden 705.000.000 TL nominal değerli payları Kotasyon Yönergesi’nin 8’inci maddesi çerçevesinde kota alınmıştır. Halka arz edilen Şirket payları 29/04/2021 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da 9,90 TL/pay baz fiyat, “AYDEM.E” kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 3.000.000 TL olarak belirlenmiştir.

Açıklamanın tamamı: https://www.kap.org.tr/Bildirim/930966

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir