Binance Yaklaşık 600 Milyon Dolar Değerinde BNB Yaktı

Binance Yaklaşık 600 Milyon Dolar Değerinde BNB Yaktı

ABONE OL
16 Nisan 2021 13:27
Binance Yaklaşık 600 Milyon Dolar Değerinde BNB Yaktı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance kendisine ait olan BNB yakım etkinliklerine devam ediyor. İçinde bulunduğumuz yılın ilk çeyreğine ait toplam yakılan BNB miktarı 1.099.888 adet olarak duyuruldu. Bu da yaklaşık olarak 600 milyon dolar gibi oldukça iddialı bir miktara denk geliyor. Ancak bu sayede BNB’nin çok daha fazla değer kazanmasını sağlayan şirkete ait coin haberimizin hazırlandığı saatlerde 530 dolardan işlem görmekte.


Son 24 saat içerisinde bir miktar gerileyen BNB için güç toplamaya devam ettiği belirtiliyor. Kripto para analistleri bu durumu büyük bir ralli hazırlığı olarak betimlemeye devam ederken yeni hedef 750 dolar olarak açıklandı. Daha öncesinde 637 dolara kadar çıktıktan sonra bir süre gerileyen Binance Coin’in bu hedefe çıkması şuan için zor gibi görülüyor.

Binance Coin Yakımı

Bundan sadece birkaç saat öncesine ait bu ekran görüntüsü yakılan BNB miktarını da bizlere gösteriyor. Toplamda 1 milyondan fazla sayıda BNB’nin yakıldığı olaydan sonra piyasaların nasıl tepki vereceğini hep birlikte göreceğiz.Binance Üzerinde Etherum (ETH) İşlemleri Bir Süreliğine Durdurulacak

 


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir