Binance Üzerinde Etherum (ETH) İşlemleri Bir Süreliğine Durdurulacak

Binance Üzerinde Etherum (ETH) İşlemleri Bir Süreliğine Durdurulacak

ABONE OL
13 Nisan 2021 14:45
Binance Üzerinde Etherum (ETH) İşlemleri Bir Süreliğine Durdurulacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance üzerinde Etherum (ETH) işlemlerinin bir süreliğine durdurulacağı açıklandı. Yeni gelecek olan Berlin güncellemesi nedeniyle alınan tedbirler doğrultusunda işlemler TSİ 11:30’da işlemler durdurulacak. ETH ve ERC-20 tokenları için alınan bu geçici durdurma işleminin ne zaman son bulacağı ise henüz açıklanmış değil. Bunun için eğer belirtilen saatler içerisinde belli başlı işlemler yapmayı düşünüyorsanız yeniden planlamanız yararınıza olacaktır.


Etherum (ETH) Alım – Satım İşlemleri Devam Edecek

Borsadan gelen duyuruda Etherum (ETH) alım – satım işlemlerinin güncelleme sırasında sorunsuz bir şekilde devam edeceği belirtildi. Ancak yatırma ve çekme işlemleri güncelleme boyunca askıya alınacak. Kullanıcıların şimdiden bu doğrultuda önlemlerini almaları en sağlıklısı olacaktır. Duyurunun Twitter üzerindeki paylaşımına ise aşağıdan erişebilirsiniz:

 


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir