Binance Coin (BNB) Teknik Analiz

Binance Coin (BNB) Teknik Analiz

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Binance Coin (BNB) Teknik Analiz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son yükselişlerin şüphesiz yıldızı olan BNB, uzunca bir süredir akümülasyon sürecinde. Gözle görülür bir hacim olmamakla birlikte genelde Bitcoin nereye, BNB oraya şeklinde Bitcoin’in peşinden sürükleniyor. Ralliye kaldığı yerden devam edebilmesi için izlememiz gereken seviyeleri grafik üzerinden inceleyelim.
Son yükseliş dalgasını baz alarak çektiğimiz Fibonacciye göre 0.382 alanını kaybettik dün gerçekleşen derin düzeltme sebebiyle. Şuan 0.382’yi tekrar kazanmak isteyen bir BNB görüyoruz. 0.382‘ye denk gelen 247$ seviyelerinin üzerinde gelebilecek kapanışlar, bizi doğrudan günlük MA20 seviyesi olan 260$ kapısını açacaktır. Fiyat, tekrar günlük MA20‘nin üzerine çıkması ile de 278-283 aralığındaki önemli direnç seviyelerini test etmek isteyecektir. Burada dikkat etmemiz gereken önemli detay ise önemli direnç alanımızın hemen üzerinde, yani 285$-290$ aralığında da Golden Pocket seviyesinin bulunması. Riski minimize etmek için 278-290$ seviyelerinin aşılmasını beklemek en doğrusu olacak gibi görünmekte. Fibonacci 0.786‘ya denk gelen 313$ üzerinde gelen bir kapanış ise yeni ATH (All Time High) için yol verebilir yatırımcılara.
Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.