Bim Fas’ta Yaptığı Hisse Satışlarını Tamamladı

Bim Fas’ta Yaptığı Hisse Satışlarını Tamamladı

Türkiye'nin en büyük market zincirlerinden Bim, Fas'ta yaptığı yüzde 35'lik hisse satışını 83,2 milyon dolar bedel ile tamamladı.

ABONE OL
5 Mayıs 2021 10:37
Bim Fas’ta Yaptığı Hisse Satışlarını Tamamladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden Bim, Fas’ta yaptığı yüzde 35’lik hisse satışını 83,2 milyon dolar bedel ile tamamladı.


Bim tarafından KAP’a yapılan açıklamaya göre aralık ayında başlayan Bim Stores Sarlau hisse senedi satışlarının yüzde 35’lik bölümü tamamlandı. Şirket, yüzde 35’lik satış için 83,2 milyon dolar aldı.

Ayrıca şirket bu hamleler ile birlikte Aralık ayında elle ettiği kârı 132 milyon arttırarak, 587 milyon lira kâr elde etti. Şirket hisseleri Afrika ülkelerine yaptığı yatırımlarla öne çıkan Blue İnvestment Holding’e satıldı.

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir