Bill Gates ve Melinda Çifti Yollarını Ayırıyor

Bill Gates ve Melinda Çifti Yollarını Ayırıyor

Dünyanın en zenginlerinden Bill Gates ve Melinda çifti karşılıklı olarak boşanma kararı aldı.

ABONE OL
4 Mayıs 2021 09:38
Bill Gates ve Melinda Çifti Yollarını Ayırıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dünyanın en zenginlerinden Bill Gates ve Melinda çifti karşılıklı olarak boşanma kararı aldı.


Dünyadaki en büyük iyilik vakıflarından biri olan The Bill & Melinda Gates Foundation vakfının iki kurucusu Bill ve Melinda Gates boşanma kararı aldı.

27 senedir evli olan çift, dün aldıkları boşanma kararının ardından yardım çalışmalarının birlikte yönetileceğine dair söz verdiler.

Yoksullar ve özellikle çocuk felcinin iyileştirilmesi için çalışmalar yapan The Bill & Melinda Gates Foundation vakfının iki kurucusu Bill ve Melinda Gates, geçtiğimiz sene covid-19 ile mücadele kapsamında 1,75 milyar dolar kaynak sağlamıştı.Ortak alınan boşanma kararının ardından çift, evliliklerinin artık düzelmeyecek seviyeye geldiğini ve mal bölümü konusunda anlaşma sağlandığını söyledi. Bill ve Melinda çifti, 1994 senesinde Hawaii’de düğün yapmıştı.

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir