Popüler Analist Ben Amstrong’un Potansiyel Gördüğü 5 Altcoin

Popüler Analist Ben Amstrong’un Potansiyel Gördüğü 5 Altcoin

ABONE OL
27 Mart 2021 19:18
Popüler Analist Ben Amstrong’un Potansiyel Gördüğü 5 Altcoin
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son zamanların yükselen yıldızı, ünlü kripto para analisti Ben Amstrong gündemden düşmeyen isimlerden biri haline geldi. Aynı zamanda Youtube’a içerik üreten Amstrong milyonlara dolarlık fonu yönetiyor. İşte Ben Amstrong’un potansiyeli olduğunu düşündüğü 5 kripto para!


1-) Pundi X (NPXS)

Ben, Youtube hesabında yayınladığı yeni videoda aklında bulunan 5 altcoin olduğunun altını çizdi ve bunlarda göz ardı edilemeyecek potansiyeller gördüğünü söyledi. Tabanı Blockhain olan Pundi X (NPXS), bu listede ilk sırada yerini aldı. Amstrong sözlerinde yakın bir zamanda token yakma işlemi yapacağını ve bununla beraber 236 milyarlık arz ölçüsünün yarısından çoğunun azaltılacağı ifadelerine yer verdi.

2-) Holochain (HOT)

Ünlü analist daha sonra Holochain (HOT) ilgili birkaç şey söyledi. HOT’un eşi benzeri olmayan bir proje olduğunu ve blockhain bakımından rastlanılması zor bir fırsat olarak değerlendirileceğini ve bu sayede blockhain teknolojisinde de ciddi ilerlemelerin kaydedileceğini belirtti.

3-) BitTorrent Token (BTT)

Amstrong, listesinin 3. sırasına BitTorrent’i layık gördü. Bilindiği üzere BTT son zamanlarda çok yol katederek büyük bir ivme yakalamıştı. Ben Amstrong da bu yükselişin daha da büyük bir hale gelip TikTok sayesinde rekor bile kırabileceğini açıkladı. Aslında geçmişte Dogecoin de benzer bir yükseliş yakalmıştı ancak analistin de dediği gibi bu yükseliş rekora neden olabilir.4-) Harmony (ONE)

Analist, dördüncü sıraya ise sharding protokollü Harmony (ONE) işin koydu. Ethereum ağında madencilik yapanların protokolünü değiştirmesine neden olan shardingin yaygın hale geldiğini söyleyebiliriz.

ben

5-) VeChain (VET)

Amstrong’un beşinci olarak değindiği altcoin VeChain (VET), blockhain tabanlı bir yönetim protokolüdür. Yakın zamanda başlayacak olan altcoin yarışında bu 5 coin gerçekten yüksek potansiyel taşıyor Amstrong’a göre. Elbette bu durum direkt olarak Bitcoin’e bağlı değişebilir.

ekoayrinti.comEn az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.