Barcelona Fan Token Değerini İkiye Katladı! (BAR) 22 Nisan Analiz

Barcelona Fan Token Değerini İkiye Katladı! (BAR) 22 Nisan Analiz

ABONE OL
22 Nisan 2021 10:23
Barcelona Fan Token Değerini İkiye Katladı! (BAR) 22 Nisan Analiz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kısa bir süre önce Binance üzerinde listelenmeye başlayan Barcelona Fan Token kısa sürede adeta uçuşa geçerek değerini ikiye katlamayı başardı. Sadece bir günde 30 dolar seviyelerinden 79 dolara kadar çıkmayı başaran BAR büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Yaşanan yükselişin ardından 44.40 dolar seviyelerine düzeltme ile gerileyen BAR için analistlere göre bu artış bir süre daha devam edebilecek güce sahip.


Barcelona Fan Token (BAR) 22 Nisan Analiz

FC Barcelona Fan Token (BAR) 22 Nisan analiz

Binance üzerinde listelenme haberinin ardından kısa sürede uçuşa geçen BAR şu anda bir düzeltme içerisine girmiş durumda. Ayrıca yine Binance üzerinde %30 indirimli BAR alma fırsatı sunulduğu için değerinin birkaç saatte iki katına çıktığını söyleyebiliriz. Daha farklı kulüplere ait taraftar tokenleri için de listeleme yapacağı tahmin edilen ünlü kripto para borsası kullanıcılarına daha çeşitli altcoinler sunmak için hazırlıklarını başlatmış durumda. Socios işbirliği ile ortaya konan diğer projeleri de kısa süre içerisinde borsada görmemiz mümkün.

https://coinmarketcap.com/currencies/fc-barcelona-fan-token/Snoop Dogg Dünya Dogecoin Gününü Kutlayan Video Yayınladı


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir