Band Protocol İle Google Cloud İşbirliğinin Ardından BAND Değeri Uçuşa Geçti

Band Protocol İle Google Cloud İşbirliğinin Ardından BAND Değeri Uçuşa Geçti

ABONE OL
16 Nisan 2021 12:33
Band Protocol İle Google Cloud İşbirliğinin Ardından BAND Değeri Uçuşa Geçti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bir veri oracle platformu olan Band Protocol ile işbirliği içerisinde olduğunu belirten Google’ın açıklamasının ardından BAND değeri uçuşa geçti. Haberin hazırlandığı saatler itibariyle yaklaşık 21 dolardan işlem görmekte olan BAND için bu işbirliğinin oldukça faydalı olduğunu söyleyebiliriz. Haberin yayınlanmasının ardından büyük bir yatırımcı akınına uğrayan popüler altcoin şuanda hacim açısından 144. sırada olsa da bunu kısa zamanda iyileştireceği düşünülüyor.


Band Protocol (BAND) Yükselmeye Devam Edecek mi?

BAND Protocol Analiz

Google Cloud ile yaptığı işbirliği sonucunda Google’ın makine öğrenimi sistemine destek olan Band Protocol arkasında büyük bir teknoloji barındırıyor. Bu teknolojisi ile birlikte Google Cloud platformu geleneksel, hibrit blockchain ağı ve bulut uygulamalar oluşturma imkanı yakalayacak. Yapılan ortaklık sonucunda kendisine ait tüm zamanlar rekorunu 23.19 dolar ile kıran BAND’in bu seviyeyi daha da aşması bekleniyor. Ticaret hacminin de hatırı sayılır bir oranda artış yakalamasıyla birlikte ivmeli bir şekilde değer kazandığına şahit olmamız mümkün.

 


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir