Bakan Süleyman Soylu’dan Faruk Fatih Özer’in Malvarlığına El Konuldu Açıklaması !
  • ekoayrıntı
  • Kripto Para
  • Bakan Süleyman Soylu’dan Faruk Fatih Özer’in Malvarlığına El Konuldu Açıklaması !

Bakan Süleyman Soylu’dan Faruk Fatih Özer’in Malvarlığına El Konuldu Açıklaması !

ABONE OL
23 Nisan 2021 22:37
Bakan Süleyman Soylu’dan Faruk Fatih Özer’in Malvarlığına El Konuldu Açıklaması !
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’in bankalarda bulunan 31 milyon TL’sine el konulduğunu İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu açıkladı.


Daha önce de Masak’ın açıklamalarına göre 21 Nisan tarihinden itibaren Thodex’in tüm hesaplarına bloke konulmuştu. Bakalım kripto para konusunda neler yaşandı.

maxresdefault 2

Bazı kaynaklara göre verdiği bilgilere göre Bakan Süleyman Soylu’nun açıklamaları şu şekilde; şu dönemde maliyetinin ne kadar olduğu bilinmemekle bereber, gün geçtikçe olayın detayları su yüzüne çıkmış olacaktır. Bu olay duyrulur duyulmaz tüm tedbirlerin hemem alındığını buradan duyurmak isterim. Hukuki ve ihtiyari tüm tedbirler kapsamında Thorex’in kurucusu ve Ceo su olan Faruk Fatih Özer’in 31 milyon TL sine el konulmuştur. Arnavutluk ‘a girerken 209 milyon dolar para beyanında bulunduğunun bilgisine ulaşıldı.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir