Aydem’in Halka Arzı Sonuçlandı

Aydem’in Halka Arzı Sonuçlandı

Aydem Yenilenebilir Enerji şirketinin hisse senetlerinin halka arz edilmesine dair sonuçlar açıklandı.

ABONE OL
26 Nisan 2021 09:19
Aydem’in Halka Arzı Sonuçlandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Aydem Yenilenebilir Enerji şirketinin hisse senetlerinin halka arz edilmesine dair sonuçlar açıklandı.


19-22 Nisan 2021 günlerinde talep toplama işlemlerini tamamlayan Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş. hisselerinin halka arz olmasında 1 Türk lirası nominal değerindeki hisse senetlerinin fiyatı 9,90 Türk Lirası olarak belirlendi.

Ortak satışları ve sermaye arttırımı yoluyla gerçekleşen halka arz sırasında 110 milyon liralık hissenin yanı sıra 20 milyon liralık da ek satış yapıldı.

Kap’a yapılan açıklamaya dair tüm detaylar için Link: https://www.kap.org.tr/Bildirim/930781Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir