Aydem Halka Arz Oluyor Hisse Fiyatı Kaç TL

Aydem Halka Arz Oluyor Hisse Fiyatı Kaç TL

Öncü enerji piyasası üretim şirketlerinden olan Aydem halka arz için onay alıp talep toplama evresine geçmişti.

ABONE OL
22 Nisan 2021 09:06
Aydem Halka Arz Oluyor Hisse Fiyatı Kaç TL
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Öncü enerji piyasası üretim şirketlerinden olan Aydem halka arz için onay alıp talep toplama evresine geçmişti.


Enerji piyasalarında söz sahibi bir şirket olan Aydem, halka arz onayı aldıktan sonra yatırımcıların kafasında “Aydem Ne Zaman Borsada İşlem Görecek? Aydem Hisse Senedi Fiyatı Ne Kadar? ” gibi soru işaretleri oluşmasına neden oldu.

Aydem Ne Zaman Borsada İşlem Görecek?

Sermaye Piyasası Kurulu ( SPK ) tarafından halka arz başvurusu onaylanıp, halka arz izahnamesi yayınlanan Aydem şirketinin talep toplamaları 19,20,21,22 Nisan 2021 tarihlerinde gerçekleşecek. Aydem’in Borsa İstanbul piyasa kodu ise AYDEM olacak.

Aydem Hisse Senedi Fiyatı Ne Kadar?

19-22 Nisan 2021 tarihleri arasındaki talep toplamasını bitirdikten sonra Aydem hisseleri piyasada işlem görmeye başlayacak. Şirket sermayesinin arttırıldığı miktar olan 5 milyar ve Aydem Enerji Yatırımları A.Ş.’nin elinde bulundurduğu 105 milyar değerinde 105 milyar nominal değerli hisse senedi olmak üzere toplam 110 milyar nominal değerli 110 milyar hisse senedi piyasaya sürülecek.Aydem Enerji’nin halka arzında hisse senedi fiyatı ise 8,50 veya 9,90TL olacak.

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir