ATV Müge Anlı 31 Mart 2021 canlı izle | Cesedi parçalanmış halde bulunmuştu
  • ekoayrıntı
  • Gündem
  • ATV Müge Anlı 31 Mart 2021 canlı izle | Cesedi parçalanmış halde bulunmuştu

ATV Müge Anlı 31 Mart 2021 canlı izle | Cesedi parçalanmış halde bulunmuştu

ABONE OL
31 Mart 2021 11:33
ATV Müge Anlı 31 Mart 2021 canlı izle | Cesedi parçalanmış halde bulunmuştu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ATV’nin en çok izlenen programı Müge Anlı, 31 Mart 2021 tarihinde de üçüncü sayfa olayları ile yayınlamaya devam edecek. Sadece evde kalan insanların değil, masa başı çalışan insanların bile kaçırmadığı Müge Anlı canlı yayında neler olmuyor ki? Kavgalar, küfürler, esrarengiz olaylar ve çok daha fazlası! Bu haftanın daha üçüncü gününde olmamıza rağmen onlarca olay aydınlandı ve yepyeni olaylar tekrar gün yüzüne çıkmaya başladı. Aradan geçen onca yıl ölen yada kaybolan insanların yakınlarını umutsuzluğa taşımadı. ATV canlı yayınında her hafta onlarca olay sonuçlanıyor. Müge Anlı 31 Mart Çarşamba tarihinden önce binlerce kayıp kişi buldu yada cinayete kurban giden kişilerin katillerini yakaladı.


Dün yayınlanan ekranda Ayten konusu, Sezen ölümü ve Koaceli’ye kaçan anne gibi birçok konu ele alındı. Müge Anlı 31 Mart yayınında bu konular konuşulmaya devam edilirken, Mürettin Sevim’in eşini darp edip etmediği konuşulacak. Mürettin Sevim, Müge Anlı canlı izle yayınında ekranlara gelecek. ATV kanalında konuşulacak olaylar bu kadar mı? Tabiki hayır! Kuyuya atılan ve etrafa pis koku yayıldığı için cesedi bulunan gençte konuşulacak. Türkiye’nin kanalı ATV’de yayınlanan Müge Anlı 31 Mart 2021 bugünki bölümde sevgi izi bulunan bir gencin cesedinin ailesine de ulaşıldı. Bütün detaylar için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz ve yorumlarda diğer Müge Anlı ziyaretçileri ile tartışabilirsiniz.

MÜGE ANLI 31 MART 2021 YAYININDA TAHRİK İNDİRİMİ KONUŞULACAKYanına aldığı genç ile dolaşan ve 22 yaşındaki bir genci pis kokuyorsun dediği için öldüren cinayette tahrik indirim uygulandı. Mahkemeye taşınan konu da ‘pis kokuyorsun’ kelimesi tahrik indirimi olduğu için konu Müge Anlı’ya taşındı ve savcı tarafından verilen karar eleştirildi. Müge Anlı, konu ile ilgili olarak 40’ına yakın bir adamın 22 yaşındaki kişiyle gezmemesi gerektiğini ve herkes yaşı başına uygun insanlar ile dolaşsın diyerek duruma sitem etti. Tahrik konularının cinayet için bir sebep olmadığını söyledi. Gerekçeli karar geldiğinde bu konunun tekrar konuşulacağı söylendi. Manisa’da, kaybolduktan 35 gün sonra baraj gölünde cesedi parçalanmış bir halde bulunan gencin katilinin cezasının müebbet olup olmayacağını hep birlikte göreceğiz.

MÜGE ANLI CANLI İZLE ATV’DEN

Ekonomi haberleri, Hisse Önerileri, Bitcoin ve diğer tüm altcoinler için mobil uygulamamızı indir Haberlerimizi google news üzerinden takip etmek için buraya tıkla.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.