Antalya’da Esnaf Kripto Paraya Geçti

Antalya’da Esnaf Kripto Paraya Geçti

ABONE OL
16 Mart 2021 18:37
Antalya’da Esnaf Kripto Paraya Geçti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antalya’nın Alanya ilçesinde 2 yıldır tostçuluk mesleğini icra eden Ahmet Bağiçi, kripto parayla satış yapmaya başladı.


Dükkan sahibi Bağiçi, tost yemeye gelen müşterilerin dilerlerse kripto para ile ödeme yapabileceğini söyledi. Olumlu tepkiler ile karşılaştığını belirten Ahmet Bağiçi, “İlerleyen zamanlarda kripto paraya ilginin artacağını düşünüyorum. Müşterilerimize ekstra bir ödeme seçeneği sunuyoruz. Kripto parayla ödeme konusunda da esnafa örnek olmak gurur verici bir olay” dedi.

Bir süredir yaygınlaşan kripto paralarla ilgili kendisinin de işletmesinde bir şeyler yapması gerektiğini düşünerek harekete geçtiğini kaydeden Ahmet Bağiçi, “Son dönemde gündemde olan kripto paralarla ilgili bir şeyler yapmam gerektiğini düşündüm. O yüzden müşterilerime kripto paralarının hepsiyle ödeme imkanı sundum. Bu şekilde kendi kullandıkları borsadan ya da soğuk cüzdanlarından QR koduyla işletmemizin kripto para hesabına ödeme yapabiliyorlar” dedi.

İlgi Çekmek Mutlu Ediyor

Uygulama sonrası güzel tepkiler aldığını aktaran Ahmet Bağiçi, müşterilerine fazladan bir ödeme seçeneği sunduğu belirterek sözlerine şu şekilde devam etti:“Gençlerin kullanmaya başladığı kripto paralarla ilgili bu yaptığımız uygulama sonrası güzel tepkiler alıyoruz, daha da güzel tepkiler alacağımızı düşünüyoruz. İlerleyen dönemlerde kripto paraya ilginin artacağını düşünüyorum. Müşterilerimize ekstra bir ödeme seçeneği sunuyoruz” diye konuştu.

Herkesin ilk duyduğunda şaşırdığını, ancak çok beğendiğini de anlatan Bağiçi, şunları söyledi: “İlk başta şaşırıyorlar sonra nasıl yapıldığını soruyorlar. Herhangi bir kripto para borsası kullanıyorlarsa onunla ödeme yapan arkadaşlarım oluyor. Tepkiler güzel, biz de memnunuz. En azından ilgi çekmenin mutluluğunu yaşıyoruz.”

 

Kaynak: DHAEn az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.