Antalya Korkuteli İlçesinde 5 Mahalleye Enerya ile Doğalgaz Geliyor

Antalya Korkuteli İlçesinde 5 Mahalleye Enerya ile Doğalgaz Geliyor

ABONE OL
9 Haziran 2021 11:03
Antalya Korkuteli İlçesinde 5 Mahalleye Enerya ile Doğalgaz Geliyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Enerya Enerji daha çok vatandaşı doğalgaz enerjisi ile buluşturmak için çalışmalara devam ediyor. Antalya’nın Korkuteli ilçesinde bulunan 5 mahalle için doğalgaz çalışmaları devam ediyor. Enerya tarafından yapılan düzenlemeler ve çalışmalar sonrasında Korkuteli ilçesinde 88 kilometrelik şebeke imalatının yapımı için tüm değerlendirmelerin gerçekleştirildiği belirlendi.


Enerya tarafından yeni çalışmalara yönelik bir açıklama yapıldı. Bundan sonraki dönemde dağıtım ağını geliştirmek için planlama yaptığı öğrenildi. Yeni şebekenin yapılması ile birlikte pek çok mahalle doğalgaz ile buluşmak için harekete geçecek.

5 Mahalleye Daha Enerya ile Doğalgaz Geliyor!

Antalya Korkuteli ilçesi içerisinde bulunan Uzunoluk, Kiremitli, Karşıyaka, Yeni ve Aşağıpazar mahalleleri içerisinde çalışmaların başlayacağı öğrenildi. Beş mahalle içerisinde bulunan 11 bin 135 ev için doğalgaz çalışması yapılacak. İlçede gerekli olan hizmet çalışmalarını ise Enerya müşteri hizmetleri ekiplerinin sunması bekleniyor.

Bölgede Enerya ile başlatılan çalışmaların ilk olarak 2019 yılının Temmuz ayında başlaması bekleniyor. Bölgede verilecek hizmet sonrasında yıllık olarak 10 milyon metreküp doğalgaz hacminin verilmesi planlanıyor. İlçeler bazında 7 bin abonenin hizmet alması bekleniyor. Çalışmaların hızlı bir şekilde başlayıp yine mümkün olan en kısa süre içerisinde doğalgaz çalışmalarının tamamlanması bekleniyor. Vatandaşların hayatlarını kolaylaştıran doğalgaz kullanımının daha kolay bir hale getirilmesi için ise Enerya Enerji olarak çeşitli kampanyaların hayata geçirilmesi bekleniyor. 2021 yılı içerisinde Enerya Enerji Antalya’da toplam 150 bin aboneye ulaşmış oldu.
Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.