ANKR Coin Fiyat Analizi: 2x Potansiyelli Coin

ANKR Coin Fiyat Analizi: 2x Potansiyelli Coin

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
ANKR Coin Fiyat Analizi: 2x Potansiyelli Coin
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kullanıcıların uygun maliyetli barındırma hizmeti almasını sağlayan $ANKR, bu boğa koşusunun kazananlarından oldu. 27 Mart 0.21$ zirvesinden sonra konsolide olan fiyatın, derin bir düzeltmeye girmeden yukarı yönlü kırılım yapmak istediğini de grafikten görebiliyoruz. Bu denli güçlü duran bir coinin ise ikinci bir dalga yükseliş yapması oldukça bullish bir görünüm sunuyor yatırımcılara.Tam olmasa da boğa bayrağına benzer bir yapı da mevcut $ANKR üzerinde. Düşen kanalın yukarı yönlü kırılımıyla birlikte flag hedefi 0.3$ seviyelerini işaret ediyor. Şuanki fiyatı baz aldığımızda %100’lük bir kâr marjı anlamına geliyor bu da. Bu hedef öncesinde izlememiz gereken önemli seviyeler ise Fibonacci’nin 0.5 ve 0.618 seviyelerine denk gelen 0.167$ ve 0.18$ fiyatları olacaktır. Eğer $ANKR yükselişi sertleştirir ve eski zirve seviyelerinin üzerinde kapatma yapmayı başarabilir ise Fib. 1.618 seviyesi 0.27$‘ı işaret ediyor. Altcoinlerin sert yükselişler sergilediği günlerde Bitcoin tarafını da hesaba katarak işlem yapmak akıllıca olacaktır. Unutmayalım ki Bitcoin’in dominansının düştüğü günlerde bile en ufak bir düzeltme hareketi, altcoinlere misli ile etki edecektir.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.