Amerika’da Bulunan Petrol Kulesi Sayısı Azaldı

Amerika’da Bulunan Petrol Kulesi Sayısı Azaldı

Petrol fiyatları ve kısa vadeli ham petrol üretimi için önemli bir etken olan petrol sondaj kulelerinin sayısı Amerika Birleşik Devletleri'nde bir adet azaldı.

ABONE OL
1 Mayıs 2021 10:47
Amerika’da Bulunan Petrol Kulesi Sayısı Azaldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Petrol fiyatları ve kısa vadeli ham petrol üretimi için önemli bir etken olan petrol sondaj kulelerinin sayısı Amerika Birleşik Devletleri’nde bir adet azaldı.


Önemli petrol hizmetleri sunan şirket Baker Hughes tarafından yayınlanan haftalık rapora göre, Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan petrol sondaj kulelerinin sayısı 1 azaldı ve toplam sondaj kulesi sayısı 342’ye kadar geriledi.

ABD ülkesinde bulunan petrol sondaj kulelerinin sayısı ise bir yıl içerisinde 17 kule ile artış gösterdi.

Brent Petrol fiyatları ise düşüyor. Piyasaların kapanma günü olan Cuma akşamı Brent Petrol varil, fiyatı günü 66,66 dolar seviyesinde kapattı. Bu sayı bir önceki günden yaklaşık 2 dolar daha az olarak kayıtlara geçti.Aynı durum WTI Petrol için ise geçerli değil. Perşembe gününü 63,48 dolardan kapatan petrol, cuma akşamını 65,01 dolar seviyesinde tamamladı.

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir